Vybrané reference dokončených zakázek, fotogalerie.

Rekonstrukce  domu, Praha

Kompletní rekonstrukce zdí, nově natažená perlinka, nové štuky, komplet nová elektroinstalace, nové rozvody vody, montáž sanity, kompletní rekonstukce koupelny včetně montáže sprchového koutu, WC, bidetu, vany a umyvadla. SDK podhledy v celém domě, nová podlaha (nivelační hmota), montáž bodového osvětlení, revize elektro, práce na klíč.

Rekonstrukce domu, Praha

Cílem rekonstrukce byla přestavba stávající kuchyně, oprava chodby, rekonstrukce a rozšíření koupelny a oprava zázení RD. V rámci rekonstrukce byla provedena výměna rozvodů vody a odpadů v kuchyni a koupelně včetně zázemí (kotelna, pračka atd.). Nová elektroinstalace v celém přízemí včetně kompletního nového domovního rozvaděče. Výměna stávajícího vedení topení do mědi, nové radiátory, napojení kotle. Nové omítky v místnostech, nové štuky a malování. Nové SDK podhledy ve všech místnostech. Obklad koupelny včetně osazení a kompletace zařizovacích předmětů.

Rekonstrukce  bytu, Praha

Kompletní rekonstrukce, bourací práce, komplet elektro a plyn rekonstrukce včetně rozvodů, kotle, revize apod.. Podlahy a obklady, bouraní příčky, částečně sádrokartony, rekonstukce koupelny a WC, včetně odpadů, zdění, až po vybavení, kuchyňskou linkou, rekonstrukce starých dvěří atd..

Rekonstrukce bytu 1+1, 36m² v cihlovém domě

Záměrem bylo, předělat byt na 2+kk (kuchyň umístěna do chodby ), nová elektroinstalace (rozvody, pojistky jsou nové 230/400), kompletní rekonstrukce koupelny a WC (včetně odvozu suti) a drobné bourací a zednické práce. Elektroinstalace: (spotřebiče – varná deska elektrická , pračka, tv, a drobné běžné spotřebiče) – v chodbě (kuchyni) podhled s LED osvětlením + osvětlení pro kuchyňskou linku. Koupelna – dle návrhu – vyzděna kompletně celou desku pod umyvadlo. Dále kompletní vyštukování a vymalování bytu, natření zárubní a natření radiátorů.

Napište si o NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo rovnou zavolejte na telefon 608 233 922.  rádi vám s rekonstrukcí vašeho bydlení pomůžeme.